Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
Spôsoby platby

  • On-line kartou Visa & Mastercard

    Platba je posledným krokom procesu nákupu. Nikdy by to nemalo byť prekážkou. Náš obchod venuje tomuto bodu osobitnú pozornosť, pretože platba v zabezpečenom prostredí je našim primárnym záujmom. S rastom elektronického obchodu a v poslednom čase vývojom v oblasti e-commerce je nevyhnutné zvoliť riešenie platby optimalizované pre smartfóny a tablety. Rovnako dôležité je zvoliť riešenie, ktoré ponúka špecifický výber kreditných kariet, ktoré sú najobľúbenejšie na cieľových trhoch obchodníkov. Platobnú bránu nám sprostredkúva Britská spoločnosť FONDY LTD, 16 St Martin's Le Grand London EC1A 4EN UK.

  • Bezhotovostný prevod

    Úhradu za Vašu objednávku môžete realizovať aj prostredníctvom bankového prevodu z Vášho účtu. Pri tomto spôsobe platby sa môže predĺžiť čas vybavenia objednávky o čas, kým príjmeme Vašu platbu na náš účet vedený v Slovenská sporiteľňa, a.s.

  • Platba v hotovosti

    Za Vašu objednávku môžete zaplatiť aj v hotovosti kuriérovi pri prevzatí Vašej objednávky. Tento spôsob platby je zvyčajne spojený s poplatkom za službu Dobierka.